Connect Learn Finance
Company

anket doldurarak para kazanma

To rate this company
Turkey
2 employees

Company description

See translation


Anket doldurarak para kazanma yöntemleri arasında bir diğer uygulama da Branded Surveys uygulamasıdır. Bu uygulama küresel pazar araştırması anketler içerisinde tercih edilen bir uygulamadır. Aynı zamanda gün içerisinde çok fazla anket bulundurduğu için kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. En düşük ödeme eşiği 10 $ dır. 10 dolara ulaşmak için ise gün içerisinde çok fazla anket verilmektedir. Bu sayede kolay bir şekilde para kazanmak mümkün olmaktadır. Hızlı ödeme seçeneğini de olduğu gibi güvenilir ve legal olan bir uygulamadır. Siteye kayıt olmaları için başka arkadaşların ve çevrenin davet edilmesi de para kazandırmaktadır. Davet edilen kişilerin anketi doldurdukça kazandıkları hediye kartlarından ve paranın belli bir yüzdesi referans olan kişiye verilmektedir. Bu sayede daha fazla para kazanma şansı mümkündür.
IndustrySector / Industry

{{industry.name}}
Products and ServicesProducts and Services
{{pas.productName}}
HS code: {{pas.hsCode | limitTo: 23}}
Show more

Badges

These badges certify that certain information declared by a company has been verified, so it can increase the reliability and visibility of its profile.

not_verified This company is not yet verified
What does this badge mean?

This company has declared that: - Its general management and/or its budget decisions are in charge of women, or; - At least 51% of the company is owned by 1 or more women

Contact information


To see this content

People in this company (1)


Sign In to ConnectAmericas

By creating an account with ConnectAmericas you are accepting
the Privacy Policy and the Terms and Conditions

Enter the e-mail you used when you registered for ConnectAmericas to create a new password